تبلیغات
شهدای عشق - توهین به قرآن برای متوقف کردن موج اسلام‌گرایی صورت می‌گیرد

شهدای عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت که توهین به ساحت مقدس قرآن کریم برای متوقف کردن موج اسلام‌گرایی صورت می‌گیرد.

اکبر سهرابی دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه  دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن محکوم کردن عمل بیشرمانه کشیش آمریکایی در توهین به ساحت قرآن کریم اظهار داشت: این قبیل اقدام‌های خصمانه‌ که چند سالی است انجام می‌شود ناشی از ترس و وحشت سران کاخ سفید بوده که به رغم زدن نقاب بی‌ط‌رفی عامل اصلی این جریان‌ها هستند.

وی با اشاره به وحشت صهیونیست‌ها و مستکبران از موج اسلام‌گرایی که در جهان به راه افتاده است، تصریح کرد: غربی‌ها به هر راه‌کار نامعقولی برای متوقف کردن این موج دست می‌زنند.

سهرابی با اشاره به این گفته دولت‌مردان آمریکایی مبنی بر اینکه براساس حقوق بشر و آزادی بیان نمی‌توانند با قرآن‌سوزی مقابله‌کنند، این سوال را مطرح کرد که پس احترام به عقاید دیگران چه می‌شود؟ و در عین حال گفت: آیا این آزادی بیان آمریکایی‌ و حقوق بشر آمریکایی باید سبب تضعیع حقوق دیگران شود؟ غربی‌ها باید بدانید که چه عواقب سختی از جانب مسلمانان در انتظارشان است.

دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه‌ اسلامی دانشجویان با بیان اینکه واقعه 11 سپتامبر بی‌هیچ تردید توسط صهیونیست‌های حاکم بر کاخ سفید اتفاق افتاد، ادامه داد: تلاش برای انحراف ذهن‌ها کاری بیهوده و نشانه حماقت است، آیا این سیاست‌مدارهای احمق نمی‌دانند که با این کارها نه تنها توجه به اسلام کمتر نمی‌شود بلکه این اقدامات سبب جلب توجه بیشتر به اسلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه غربی‌ها با این قبیل اقدامات به دنبال ایجاد شکاف بین اسلام و مسیحیت هستند زیرا که صهیونیست‌ها از نزدیکی مسلمانان و مسیحیان بسیار واهمه دارند، تاکبد کرد: غربی‌ها به ظاهر اظهار دوستی می‌کنند اما در عمل برای نابودی اسلام درتلاشند.

سهرابی با بیان اینکه جامعه مسیحیت نباید طعمه این حربه صهیونیست‌ها شده و بایستی هرچه سریع‌تر مرز خود را از این کشیش‌نمای یهودی مشخص کنند، ادامه داد: این اقدامات خصمانه آتش غرور مستضعفین را شعله‌ورتر می‌کند؛ غربی‌ها بدانند به زودی تمامی دنیای آنها در این آتش خواهد سوخت.

دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه علمای اسلام باید این جریان را مدیریت کنند، تا دیگر شاهد چنین وقایع تلخی نباشیم، اظهار داشت: علما باید راه را به ما نشان دهند.

وی در پایاین گفت: جامعه دانشجویی به شدت انزجار خود را از این کشیش‌نمای یهودی و سران کاخ سفید اعلام می‌دارد و از هیچ‌گونه اقدام عملی که مورد تأیید علمای اسلام باشد فروگذار نخواهد کرد.
نوشته شده در پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 توسط معاونت فرهنگی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Nasr19