تبلیغات
شهدای عشق - شگرد جدید فرقه ی وهابیت

شهدای عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

ازدواج با دختران ایرانی؛ شگرد جدید فرقه ی ضاله وهابیت برای سیطره بر شهرهای نفتخیر جنوب
  اخبار رسیده از شهرهای مختلف کشورمان حاکی از آنست که مردان وهابی در جدیدترین روش تبلیغاتی خود به ازدواج با دختران شیعی اقدام می ورزند تا علاوه بر وهابی کردن این دختران بر خانواده های آنان نیز تاثیر گذاشته و فرزندانی که متولد می شوند را براساس اندیشه های افراطی وهابیت تربیت کنند.
بدون شک پیروان این فرقه ضاله که از سوی دولت وهابی عربستان سعودی حمایت و پشتیبانی می شوند، با چنین کاری سعی دارند طی مدت دو دهه آینده، جنوب کشورمان را که به دلیل نفت خیز بودن یکی از مهمترین و استراتژیک ترین نقاط کشور به شمار می‌رود را به طور کامل پیرو اندیشه و مسلک وهابیت کنند.
شایان ذکر است وهابییون در گذشته با استفاده از روش توزیع کتاب، کمک‌های مالی مستقیم و غیره، برای ترویج اندیشه‌های انحرافی خود در مناطق جنوبی کشورمان تلاش می‌کردند.
از دیگر روش‌های تبلیغاتی آنان سوءاستفاده از ارزانی مسکن بود به طوریکه آنان با پشتوانه مالی قوی که از چهره‌های وهابی عربستان دارند، به خرید خانه‌ اقدام ورزیده‌اند به طوریکه اخبار موجود حاکی از آن بود که در برخی مناطق و محله‌های شهرهای حاشیه ای استان فارس، خانه های زیادی که به خانه تیمی شبیه است، به پیروان این فرقه تعلق دارد. گفته می‌شود وهابییون در مجموع بیش از 74 میلیارد دلاری برای فعالیت علیه تشیع در ایران، در نظر گرفته اند.
  اخیراً برخی گروه های محدود وابسته به فرقه ضاله وهابیت اقدام به تبلیغ فرقه ضاله خود با استفاده از نمادهای مختلف می نمایند. بر همین اساس این فرقه ضاله تی شرتهایی را وارد بازار استان اردبیل نموده که در جلو و پشت آن عدد ۳۳ که نماد تبلیغ فرقه ضاله وهابیت می باشد توزیع نموده است. گفته می شود در شبکه های ماهواره ای نیز تبلیغ این تی شرتها از سوی وهابیون صورت می گیرد. لازم به ذکر است هنوز مفهوم عدد ۳۳ و علت انتخاب این عدد برای تبلیغ وهابیت مشخص نیست. 


  منبع : ایران 1414

نوشته شده در شنبه 6 خرداد 1391 توسط معاونت فرهنگی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Nasr19