تبلیغات
شهدای عشق - سقوط شاهین سیاه

شهدای عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: سیاسی -

این روز ها بحث از خواننده ای است که با خواندن آهنگی به مقام شامخ ائمه اطهار(ع) علی الخصوص وجود مطهر امام علی النقی(ع) و سایر موضوعات مورد احترام مردم مسلمان و دلباخته اهل بیت(ع)، اهانت کرده است. این عمل قطعا از مصادیق فوت کردن به نور الهی برای خاموش کردن آن است که صد البته تاثیری در ایمان مردم نخواهد گذاشت.
بسم الله الرحمن الرحیم
Black Howek Down
سقوط شاهین سیاه
یُریدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُون
می خواهند با فوت دهان خود نور خدا را خاموش کنند در حالی که خداوند نورش را بیشتر می کند
اگرچه کافران بدشان بیاید. سوره صف آیه هشتم
ایمان و اعتقاد به آیات الهی قرآن یکی از ضروریات اعتقادی یک انسان مومن است. خداوند حکیم با بیانی شیوا  و رسا حقایقی را برای بشر بیان می کند که هیچ گریزی از آنها نیست. هر چه از زمان نزول قرآن می گذرد ابعاد گسترده تری از معانی عمیق آیات نورانی قرآن برای بشریت روشن می شود. بخش هایی از این آیات در خصوص عداوت ها و کینه ورزی های دشمنان خداست. در این آیات خداوند عمق دشمنی و لجاجت جبهه شیطان را برای انسان بیان می کند که از جمله آن آیات آیه هشتم از سوره مبارکه صف می باشد. در این آیه حضرت حق اراده دشمنان خدا را بر خاموش کردن نور خدا معطوف می داند و می فرماید: آنان می خواهند نور هدایت خدا را خاموش کنند اما هرگز این امکان نخواهد بود. چراکه نمی شود با فوت دهان نور با عظمت و لم یزلی خداوند را متاثر کرد. در این بخش آیه اشاره به ضعف و ناتوانی جبهه کفر در برابر اراده خداوند کاملا مشهود است. جالب تر اینکه در ادامه آیه می فرماید این حرکات احمقانه دشمنان برای ایجاد خلل در نور هدایت الهی بجای آنکه در این حرکت خدشه ای وارد کند  موجب تقویت آن نور و هدایت پذیری بیشتر بشریت خواهد شد. و این نتیجه معکوس از تحرکات دشمنان دین خدا موجب سرافکندگی و شرمساری و شکستن بیشتر آنان خواهد بود.
در جریان نوشتن کتاب حقیقتا شیطانی سلمان رشدی و یا واقعه جانسوز قرآن سوزی توسط کشیش صهیونیستی (تری جونز) در امریکا ، همه دنیا شاهد بود بجای آنکه هراس و نفرتی در میان مردم از قرآن ایجاد شود، بلعکس اقبال و علاقه به این کتاب الهی و آسمانی در میان مردم بیشتر شد و در آن سالها قرآن کریم پر فروش ترین کتاب سال شد.
این روز ها بحث از خواننده ای است که با خواندن آهنگی به مقام شامخ ائمه اطهار(ع) علی الخصوص وجود مطهر امام علی النقی(ع) و سایر موضوعات مورد احترام مردم مسلمان و دلباخته اهل بیت(ع)، اهانت کرده است. این عمل قطعا از مصادیق فوت کردن به نور الهی برای خاموش کردن آن است که صد البته تاثیری در ایمان مردم نخواهد گذاشت.
خواننده ای که اصل هنرمندی و استعداد او برای خواندن در بین اهالی هنر به تایید نرسیده است. شخصی که محصول او هرگز  در چهار چوب هنر اصیل ایرانی قرار نخواهد گرفت. چراکه اولا سبک موسیقی او برگرفته از موسیقی غربی و امواج گوش خراش آلات و ابزار آنان است. و ثانیا اشعاری که توسط او اجرا می شود مملو از اهانت به دین و مذهب و جسارت به شخصیت های مذهبی است. این در حالی است که هنرمندان بزرگ این مملکت همواره با سبک های موسیقی و اشعار حکمت آمیز ، ادب و اخلاق و معنویت را در بین مردم رواج داده اند.
طبق اظهارات خود این فرد هدف او از اجرای این آاهنگ تابو شکنی بوده و قصد داشته بت های اعتقادی مردم را بشکند. این همه بلاهت قطعا حاصل نشست و برخواست با فرقه بهائیت است. این فرد هنوز نمیداند اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همه عشق و سرمایه معنوی این مردم هستند و همین مردم با خون دل و سختی های فراوان نام و یاد آن بزرگواران را زنده نگه داشته اند. عشق به حضرت علی (ع)، عشق به حضرت فاطمه(س) ،عشق به سید الشهدا(ع) و عشق به امام رضا(ع) و همه چهارده خورشید عصمت علیهم السلام مانند هوا و تنفس برای این مردم است.
باید عرض کنم این عمل سخیف و ابلهانه نه تنها خللی در اعتقاد مردم ایجاد نکرده و نمی کند، علاقه و حساسیت مردم را نیز بیشتر کرده و می کند.
در مقاتل الطالبیین خواندم که یکی از سادات معظم به نام یحیی بن زید، نوه امام سجاد (ع) که با امویان مبارزه می کرد به شهادت رسید. شیعیان از زنجیر هایی که به دست و پای او بسته بودند برای خود انگشتر ساختند و آن سال هر خانواده شیعی که صاحب اولاد پسر شد نام فرزندش را یحیی گذاشت.  این تنها  ارادت و احترام به یکی از اولاد ائمه اطهار(ع) است. مردم برای امامان خود آنقدر احترام قائلند که آنان را بر جان و مال و آبروی خود مقدم می دانند. این ابلهان کوردل گمان می کنند امامان معصوم و مظلوم شیعه تابوی مردم هستند. در حالی که همه عشق و علاقه و سرمایه معنوی مردم ائمه اطهار (ع) می با شند.
در ایامی که به استقبال ماه شریف رجب می رویم و خود را برای استفاده از لحظات با برکت آن آماده می کنیم شور و شعور خاصی در بین مردم به چشم می خورد. ماه رجب امسال با سالهای قبل تفاوت دارد. ماه رجب امسال مزین به نام زیبا و مبارک امام علی النقی(ع) است.  با همت مردم خدا جو و ولایی ایران اسلامی در مساجد و حسینیه ها و هیئات مذهبی مراسم شهادت حضرت علی النقی(ع) با عظمت بیشتری برگذار خواهد شد. با تدبیر و برنامه ریزی مرکز رسیدگی به امور مساجد در تهران و شهرستانها ،امامان جماعت مساجد و خطبا و سخنرانان بر فراز منابر  ابعاد شخصیت والای امام هادی النقی (ع) را برای مردم بازگو خواهند کرد. مداحان و مرثیه سرایان و شاعران وصف وجود اطهر آن رهبر و پیشوای آسمانی را در دل و جان مشتاقان نقش خواهند نمود. امسال هر خانواده شیعه و ولایی که صاحب اولاد پسر شود نام فرزندش را به عشق امام دهم (علی ،هادی، امین و نقی) خواهد گذاشت تا خاری باشد در چشم دشمنان اسلام و تشیع.
در خاتمه باید عرض کنم آن کسانی که در تهیه، تنظیم و تولید و نشر آن آهنگ الهادی نقش داشته اند مورد نفرت خدا و ملائک و انبیاء (ع)و ائمه(ع) و ملت ولایت مدار ایران هستند. مراجع معظم تقلید نیز با اعلام نفرت از این حرکت احمقانه حکم ارتداد (شاهین نجفی) را صادر فرموده اند تا درس عبرتی باشد برای دشمنان آل الله و اخطاری باشد برای کسانی که چنین افکاری را در سر پرورش می دهند.
انشاءالله به زودی در بیسیم های اعضای پنتاگون یا موساد یا سیا وهر مجموعه ای که پشتیبان این حرکت بوده پیج خواهد شد:
Black Howek is Down  شاهین سیاه سقوط کرد.

منبع : ایران 1414نوشته شده در شنبه 6 خرداد 1391 توسط معاونت فرهنگی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Nasr19