تبلیغات
شهدای عشق - بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور در محکومیت اهانت به حریم مقدسات توسط خواننده مرتد شاهین نجفی

شهدای عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با صدور بیانیه ای اقدام اخیر یکی از خوانندگان سخیف را محکوم کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:

چرا اهانت به مقدسات تکرار می شود؟! پشت پرده این اهانت ها چه دست های شوم استکباری وجود دارد؟

آیا این پایان خط شوم اهانت است ؟

البته عوامل ایندست موضوعات آنقدر پست و حقیرند که حتی بردن نامشان چندش آور است تا چه رسد پرداختن به محتوای پلشت بی ارزش آنچه که به بهانه هنر و موسیقی و یا هر اثر به اصطلاح فرهنگی ارائه می نمایند که معمولا عناصر خودفروخته و گرفتار آمده در فضای تاریک ارتداد و بعضا به لحاظ روحی و روانی دچار اختلال ها و جنون گردیده اند در وهله اول به حریم هنر و ادبیات و موسیقی و فرهنگ تجاوز کرده و بدینسان حریم شکنی و ظلم روا می دارند و سپس در پوشش جلوه های هنری ، (تصویر و موسیقی) خُبث باطنی خود را ظاهر کرده و به باورها و اعتقادات زلال مسلمانان هجمه می برند ، این روشن ترین شکل بی فرهنگی و بی هویتی است که توسط خود فروختگان فاسد صورت می گیرد.

از همه مهمتر اینکه انسان های بی منطق و به دور از اخلاق که همواره از طرفی اسیر شهوت بهیمی نفس خویشند و از حیثی گرفتار آمده در گردونه برده گی و بندگی اربابان قدرت و شهوت بویژه سرویسهای استکباری و صهیونیستی که جز به تجاوز به حریم ملتها به چیز دیگری نمی اندیشند ، آیا دریوزگی و بردگی اجانب و گرگ های گرسنه قدرت ، افتخاری است که برخی برای آن حلقوم پاره می کنند ؟!

قطعا این اهانت ها بی پاسخ نمی ماند . چنانکه مراجع بزرگوار تقلید وعلما و اندیشمندان بویژه دفتر قائد و مقتدایمان امام خامنه ای (مدظله العالی) بر حسب تکلیف الهی و انقلابی تکلیف ما را در مقابله با ایندست اقدامات کور مشخص نمودند.

 بسیج طلاب و روحانیون کشور ضمن محکوم نمودن این اقدامات وقیحانه  و بدور از عرف اجتماعی و اخلاقی ، در راستای فرامین بزرگان دین ، در  تنبیه عوامل منحرف و مرتد از هرگونه اقدام منطقی و انقلابی دریغ نخواهد کرد.

 

والسلام

سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشورنوشته شده در چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 توسط معاونت فرهنگی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Nasr19